Jana Pauláthová

Od malička jsem byla spolu se svou sestrou vedena ke sportu, obě jsme zakusily kouzlo závodního lyžování, ona u něj zůstala a já jsem se nakonec rozhodla jít v otcových trenérských šlépějích. Konkrétně výukou lyžování se zabývám již devět let, z toho pět sezon jsem strávila ve švýcarském středisku Zermatt přímo pod Matterhornem. Dále jsem působila v rakouských a samozřejmě i v našich domácích lyžařských střediscích. Mnoho cenných zkušeností mi přináší organizování celodenních zimních a letních sportovních campů pro děti i dospělé v českém projektu KEIKI-SKI, jehož jsem spoluzakladatelkou.

Život bez pohybu je pro mě nemyslitelný, a tak mě provází celoročně – v zimě jak jinak než na lyžích, v létě na tenisových kurtech nebo atletických stadionech. Baví mě práce s lidmi. Bohaté zkušenosti, znalosti a dovednosti ráda předávám dál svým klientům především těm nejmenším. Bez problémů odučím lekce v češtině, angličtině a ruštině.

Certifikovaná lyžařská instruktorka (APUL C, SLČR- cvičitel), lyžařská trenérka (SLČR- III. Třída), tenisová trenérka (ČTS- III. Třída), atletická trenérka (ČAS- II.třída), sportovní masérka