Barča Luňová

Cítit spokojenost, překonání sebe sama a rostoucí lásku k zimnímu sportování s úsměvem na Vašich tvářích je mou odměnou a ujištěním, že to co dělám, má smysl. Práce, přátelé, sport, radost, zábava, klid a originální životní styl – tím vším mě zima obohacuje. Jsem totiž milovnicí hor a obzvlášť zimních sportů! A právě práce instruktorky lyžování mi umožnila propojit radost z pohybu a přátelského kolektivu s krásnou přírodou, která mi je nejlepší kanceláří. Naplňuje mě sledovat progres mých klientů, ať už těch nejmenších nebo dospělých.

Začínala jsem v Krkonoších, konkrétně Harrachov se mi stal srdcovou záležitostí a působením  v lyžařské škole JPK Harrachov jsem ve svém životě jen získala. Vděčná mohu být i za možnost vyzkoušet si práci v menší společnosti – Adventure Company v Krušných horách, kde  jsem se zaměřovala především na výuku žáků základních a středních škol, pro které jsem mimo jiné měla tu čest tvořit i večerní zábavné programy.

Nyní působím druhým rokem  v rakouském lyžařském středisku Katschberg, kde nabývám další zkušenosti, a také si plním jeden ze svých lyžařských snů.

Přestože se ráda pohybuji na horách v zahraničí, chci přenést své zkušenosti především do Čech.

Nyní začínám svou pátou profesionální zimní sezonu, na kterou se moc těším!

Přijeď a uvidíme se na svahu.

Profesní praxe: JPK Ski School Harrachov, Adventure Company Ski School, Schneesport Schule Falkensteiner Katschberg, Smarty Skischule Mauterndorf

Licence: lyžařský instruktor APUL ,,C“, lyžařský instruktor ČSLŠ ,,B“